נמצאו 7 תוצאות עבור חיפוש התג : קבוצות תמיכה

תמונות לפני ואחרי קיצור קיבה, ניתוח קיצור קיבה, לפני ואחרי קיצור קיבה, לפני ואחרי ניתוח קיצור קיבה

  חיה משעני בת 52, שקלה 114 ק"ג וכיום 9 חודשים לאחר הניתוח שוקלת 88.5 ק"ג   מה גרם לי לבחור בניתוח? עודף המשקל, כבדות בתנועה, כבדות בשינה ובכלל מראה אסתטי יותר.   איך נראים החיים שלי היום? נפלאים – יש תחושת קלילות... (קרא עוד...)

לפני ואחרי קיצור קיבה

יפעת מורדכי בת 24, שקלה 109 ק"ג וכיום 9 חודשים אחרי הניתוח שוקלת 69.6 ק"ג             מה גרם לי לבחור בניתוח? הבנתי שאם אני לא אעשה את הניתוח אני רק אשמין ואני אגיע גם ל-120 קילו. איך נראים החיים שלי... (קרא עוד...)

על הצוות שלנו

      ד"ר ירון מינץ – מנתח         רונית ציוני –... (קרא עוד...)

סיפורי הצלחה - תמונות לפני ואחרי ניתוח קיצור קיבה

... (קרא עוד...)

קיצור קיבה לטיפול בהשמנת יתר

  BMI קליניק המרכז לטיפול בהשמנת יתר חולנית, הוקם על ידי ד"ר ירון מינץ לאור העלייה הדרמטית במימדי ההשמנה בישראל. מטרת BMI קליניק היא להעניק טיפול אישי ומקצועי למטופלים הסובלים מהשמנת יתר חולנית וללוותם לאורך זמן תוך... (קרא עוד...)

BMI קליניק, המרכז לטיפול בהשמנת יתר

כירורגיה בריאטרית או בשמה השגור יותר - ניתוחי קיצור קיבה, הינה אחת הדרכים היותר מקובלות כיום לטיפול בהשמנת יתר חולנית. השמנת יתר השמנת יתר הינה מגיפה כלל עולמית ובישראל לבדה, כ-300,000 נפש המהווים כ 4% מכלל האוכלוסיה, סובלים... (קרא עוד...)

איילת קלטר דיאטנית קלינית בעלת תואר בביוכימיה ותזונה

  איילת קלטר הינה דיאטנית קלינית איילת קלטר מתמחה בטיפול בהשמנה והתנהגויות אכילה, מנהלת מרכז שפת האכילה. היא דיאטנית קלינית בעלת תואר שני בביוכימיה ותזונה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, בשילוב עם בית הספר... (קרא עוד...)


שאלות תשובות

 


 

תמונות לפני ואחרי קיצור קיבה

 

תמונות לפני ואחרי קיצור קיבה

 

תמונות לפני ואחרי קיצור קיבה

 

תמונות לפני ואחרי קיצור קיבה

 

תמונות לפני ואחרי קיצור קיבה

 

תמונות לפני ואחרי קיצור קיבה

 

תמונות לפני ואחרי קיצור קיבה

עיצוב